Ismét három fotótanfolyamos csoportunk fotókiállítás megnyitójához érkeztünk el. 2026. június 19-én, felemelő és megható volt látni a sok mosolyt diákjaink arcán. Csodás és különleges alkotások kerültek falra az Erzsébetligeti Színház Napfény galériájában. A kiállítás július 12-ig tekinthető meg, biztatunk mindenkit, hogy ne hagyja ki!
Gratulálunk tanítványainknak!
Bővebb információ itt található: https://kulturliget.hu/kiallitas/vegzosok—2026-junius/2026-06-19