Kriczki Norbert

2016 óta foglalkozom napi szinten fényképészettel. Szakácsként kijutottam egy csöppnyi szigetre. A sziget szépsége és unalmas csöndje vett rá, hogy beszerezzem első komolyabb fényképezőgépem. Mint a legtöbb kezdő fényképész tájfotózással kezdtem. Ez után jött az ételfotózás, ekkor új láng gyúlt bennem. A régi kedves szakmámat és akkori újdonsült hobbimat kombinálhatom.

Ekkor jöttem rá, hogy nekem fényképészettel kell foglalkoznom. Ami közös a két szakmában, hogy mindkettő örömteli alkotás és mindkettő örömet okoz az embereknek, ha JÓL CSINÁLJÁK!

Miután megvolt az elhivatottság, elkezdtem tudatosan tanulni a fotográfiát magamtól és később iskolában is. Több témában kipróbáltam magam, de az ételfotózás mindig megmaradt az örökös kedvencnek.

2018-tól már profi fotósként teszem a dolgom. Hiszen munkának nem lehet azt nevezni, amit szeret az ember.

Az évek során kikristályosodott tudást szeretném megosztani veled. Hogy lerövidítsem számodra ezt az utat. Az utómunka ugyanolyan fontos része a fényképészetnek, mint a kép elkészítése, ezért Lightroom kurzusaimmal szeretnék számodra egy olyan tudást átadni, amivel képeidből kifacsarhatod a bennük rejlő értéket. Azért, hogy még több elismerést és motivációt kapj a tanuláshoz.

Élvezd a folyamatot és könnyítsd meg tanulásod azzal, hogy olyanoktól tanulsz, akik már bejárták előtted az utat. Viszont kísérletezz is, hogy megmaradjon a játékosság és élvezet is.