https://fotosiskola.hu/
Hírek

A MAFOSZ és a Media Markt közös fotópályázatának díjazottjai

Az idén elöször szervezték meg a MAFOSZ és a Media Markt közös fotópályázatát. A pályázattal a hazai fotós szakma előtt tiszteleg a vállalat. A versenyre több mint 7000 hazai fotós nevezett, több mint 21000 alkotásával. Az egymillió forint összdíjazású pályázaton két kategóriában hirdettek győzteseket. Természet kategóriában az első helyet Takács Sándor, a másodikat Herczeg Péter, a harmadikat pedig Hajdu Lajos szerezte meg, a Városi életkép kategóriában Ladjánszki Máté diadalmaskodott, a második Rizsavi Tamás, míg a harmadik Mezősi Ágnes lett. A pályázaton a zsűri – melynek tagja volt a Fotósiskola vezetője Jamrik Vilmos is – különdíjasokat is választott.

 

Takács Sándor – Kézfogó – I. helyezett – Természet Kategória

Takacs Sandor Kezfogo

Herczeg Péter – Hajnalfény – II. helyezett – Természet Kategória

Hajdu Lajos – Gyöngyhajú lány – III. helyezett – Természet kategória

Ladjánszki Máté – Tükröződés – I. helyezett Városi életkép kategória

Rizsavi Tamás – Köd fogságában – II. helyezett – Városi életkép kategória

Mezősi Ágnes – Esős – III. helyezett – Városi életkép kategória

Bővebb infót és még több fotót a Media Markt oldalán találtok