Tanítványunk az ORIGO-n

Halasi Richárd tanítványunk napfelkeltés fotóját választotta az ORIGO Facebook oldala borítóképének! Richárd szavait idézzük: „Számomra ez egy igen nagy és pozítiv visszajelzés hogy van értelme fotózni, fejlődni. Köszönöm nektek a tudást és remélem ez lehet inspiráció többi tanítványotok, diáktársunk számára is!” Gratulálunk! Itt találod az ORIGO Facebook oldalát
Tanítványunk blogja

Kedves tanítványunk Ihász Ingrid blogjában ír arról, hogyan és miért kezdett el komolyabban foglalkozni a fotózással. Posztjában sok olyan dolgot említ amit nálunk tanult és számára a legnagyobb felismerést adta. Legyen szó iránytartásról, kompozícióról, vagy akár arról, hogy hogyan tudod kiemelni a kép mondanivalóját. Ingrid blogját ajánljuk mindenkinek! Jó olvasgatást kívánunk hozzá! A blogot itt […]
Portréfilm Nerpel Nikolettával

Nerpel Nikoletta tanítványunkról már sokszor olvashattatok. Most a Törtetők stábja járt nála, és készítettek vele egy portréfilmet. Március elején két nagy fotózása is volt, az egyik egy zenész a másik a jégkirálynő megörökítése. Niki a videóban sok kulisszatitkot is elárul két új projektjéről. Forrás: http://www.tortetok.hu/nerpel-nikoletta-portrefilm/ https://www.youtube.com/watch?v=96H5OjPR-CE
Az én Csehországom fotópályázat nyertese

Tanítványunk Fóth Miklós végzett az élen – Az én Csehországom 2.0! – fotópályázaton. Nagy gratuláció az elismeréshez! Itt tekinthető meg bővebb info: http://nemcsakpraga.blogspot.hu/2016/03/az-en-csehorszagom-20-fotopalyazat.html Nem mellékesen (ugyan Miklós nem dicsekedett vele), de a Nők c. fotópályázat kiállításán az Ő fotója is falra került. Az esemény Facebook oldalára a minap rakták föl a megnyitóról készült videót, melyen […]
Újabb fotópályázat elismerés

Bakki Zsolt tanítványunk a Nők c. fotópályázatra beküldött pályaművével – Különdíjat nyert. A beválogatott képekből kiállítás nyílt március 8-án. Zsolt fotóját a pályázat zsűrije így méltatta: „Az Ön alkotását a zsűri kiemelten értékelte, melyhez tárgyjutalmat is csatolt.” Szívből gratulálunk az elismeréshez! A fotópályázat Facebook oldala: https://www.facebook.com/H%C3%A9v%C3%ADzi-M%C3%BAzeum-584612634908780/?fref=ts