Fotó Art VIP – Adatvédelmi szabályzat / Privacy policy

Fotó Art VIP alkalmazás adatvédelmi szabályzat

A jelen adatvédelmi szabályzat azért jött létre, hogy tájékoztatást nyújtson a Fotó ART VIP alkalmazás felhasználóknak személyes adataik kezeléséről. Kérjük, alaposan olvassa el adatvédelmi irányelveinket, hogy világosan megértse, hogyan gyűjti össze, használja, védi személyazonosításra alkalmas információit alkalmazásunk.

Milyen személyes adatokat gyűjt az alkalmazás a felhasználóktól?

A regisztráció során a felhasználó neve és e-mail címe kerül bekérésre. Ezen kívül a csoportok tagság menüpontban a felhasználó csoport tagságai kerülnek elmentésre. A felhasználó által elolvasott csoport üzenetek szintén naplózásra kerülnek.

Mikor kerülnek mentésre személyes információi?

A név és e-mail cím a regiszrációkor, a csoport tagság információk a felhasználó csoport váltásakor kerül mentésre. Amennyiben a felhasználó megnyit egy üzetet, úgy annak ténye szintén mentésre kerül.

Hogyan használjuk fel a személyes információit?

A személyes adatok felhasználásával a belépést követően az alkalmazás a csoport üzenetekben személyes megszólítást tud használni. Az üzenetek menüpont csak az azonosított felhasználó által megjelelölt csoportok üzeneteit jeleníti meg.

Hogyan védjük az Ön adatait?

  • Az Ön személyes adataihoz biztonságos hálózaton keresztül csak korlátozott számú különleges, adminisztrációs hozzáférési joggal rendelkező felhasználók férnek hozzá, akik kötelesek az információkat bizalmasan kezelni. Ezenkívül az Ön által megadott összes érzékeny adat titkosításra kerül a Secure Socket Layer (SSL) technológián keresztül.
  • A regisztrációkor megadott jelszavát titkosítva tároljuk adatbázisunkban.
  • Személyes adataihoz való hozzáférésre nincs mód a mobilalkalmazában, a webes portálon keresztül bejelentkezést követően tudja azokat módosítani, illetve kérheti a lenti elérhetőségek egyikén (telefon, e-mail) regisztrációjának megszüntetését és így személyes adatainak törlését.
  • Sosem kérünk be Öntől bankkártya adatokat.

Adatainak nyilvánosságra hozatala 

Az Ön személyes adatait nem adjuk el, nem kereskedük vele, sem más módon nem osztjuk meg azokat külső féllel.

Adatvédelmi irányelvek verziói

Tájékoztatjuk, hogy a jelen dokumentumban esetlegesen bekövetkező változások ezen az oldalon fognak megjelenni, a módosítás tényéről a felhasználó a hatályba lépés dátumának változása figyelmezteti. Javasoljuk, hogy időről időre ellenőrizze és értelmezze a változásokat, hogy tisztában legyen a mindenkori adatvédelmi irányelvekkel.

 Kapcsolat

Amennyiben bármilyen kérdése támadt az adatvédelmi szabályzattal kapcsolatban, úgy az alábbi elérhetőségeken tud velünk kapcsolatba lépni:

Levelezési cím: 1163 Budapest, Margit u. 18.
E-mail cím: info@fotosiskola.hu

Utolsó módosítás: 2017.09.14.


Fotó Art VIP APP Privacy Policy

This privacy policy has been compiled to better serve those who are concerned with how their ‘Personally Identifiable Information’ (PII) is being used online. PII, as described in US privacy law and information security, is information that can be used on its own or with other information to identify, contact, or locate a single person, or to identify an individual in context. Please read our privacy policy carefully to get a clear understanding of how we collect, use, protect or otherwise handle your Personally Identifiable Information in accordance with our website.

What personal information do we collect from the people that visit app?

When registering in our app, as appropriate, you may be asked to enter your name, email address or other details to help you with your experience.

When do we collect information?

We collect information from you when you register in our app, fill out a form or enter information on our app.

How do we use your information?

We may use the information we collect from you when you register and login in the following ways:

  • To personalize your experience and to allow us to deliver the type of content and product offerings in which you are most interested.

How do we protect your information?

Your personal information is contained behind secured networks and is only accessible by a limited number of persons who have special access rights to such systems, and are required to keep the information confidential. In addition, all sensitive information you supply is encrypted via Secure Socket Layer (SSL) technology.

We implement a variety of security measures when a user enters, submits, or accesses their information to maintain the safety of your personal information.

 

Third-party disclosure

We do not sell, trade, or otherwise transfer to outside parties your Personally Identifiable Information.

Privacy policy document version

We inform you, that amendments of this documents will be pronounced on this site, and about the fact of the modification the User will be informed through the change of the date of effect, and through the change list by issuing of the application version. We suggest, you check and interpret  time by time the amendments to get acquainted with the terms of use and data protections guidelines in effect. 

 

Contacting Us

If there are any questions regarding this privacy policy, you may contact us using the information below.

Fotó Art VIP
Margit u. 18.
Budapest, Budapest 1163
Hungary
info@fotosiskola.hu

Last Edited on 2017-09-14