Ismét három fotótanfolyamos csoportunk fotókiállítás megnyitójához érkeztünk el. 2026. június 19-én, felemelő és megható volt látni a sok mosolyt diákjaink arcán. Csodás és különleges alkotások kerültek falra az Erzsébetligeti Színház Napfény galériájában. A kiállítás július 12-ig tekinthető meg, biztatunk mindenkit, hogy ne hagyja ki!

Gratulálunk tanítványainknak!

A Fotó Art Fotósiskola végzős tanítványainak fotókiállítás megnyitója