Hírek

Kiss Zsuzsanna tanítványunk fotókiállítása

Kedves Látogató!
 
Szeretettel meghívunk Kiss Zsuzsanna tanítványunk ‘Rediscovered Wonders’ című fotókiállítására. Ezen a különleges kiállításon a művész a bohém szellemiséget ünnepelve mutatja meg, hogyan lehet régi ruhákból új történeteket varázsolni, s ezáltal csökkenteni a ruhagyártás környezeti terhelését.
 
Az alkotó új látásmódot keres a múlt és jelen találkozásában. Ezt az analóg, illetve a digitális fényképezés ötvözésével szemlélteti, különböző típusú és textúrájú nyomatokat felhasználva, hogy a néző a kísérletezés szabadságát fedezhesse fel a kiállításon.
 
Megnyitó: 2023. augusztus 24. 18:30h
Megnyitja: Csalár Bence divatszakértő
Helyszín: Hybridart Space – Bp. V. ker Galamb utca 6.
 
Csatlakozz hozzánk ezen az estén, ahol a koccintásokon, zenén, táncos performanszon túl válogathatsz az ingyenesen elvihető ruhadarabokból, amelyek a fenntartható divat szellemében várnak új gazdájukra.
Kiss Zsuzsanna tanítványunk - Rediscovered Wonders fotókiállítás megnyitója