https://fotosiskola.hu/
Hírek

Legjobb úton a világhír felé!

Nerpel Nikoletta tanítványunk szavait idézzük:

WPE Awards világkupa eredmény:
Már biztos unalmas, de muszáj megosztanom veletek, hogy mekkora dolog történt! Mert ekkora még versenyen velem soha.
Tegnap hozták nyilvánosságra a WPE Awards Europe világkupa második fordulójának eredményét. Úgy vártam, mint a gyerekek a karácsonyt, a nap folyamán kb. 5 percenként frissítettem az oldalukat (najó, volt, hogy sűrűbben), hogy mikor teszik már ki…
11.500 versenyző indult 170 országból.
Álmomban sem gondoltam ilyen eredményre, ami született, persze este tették ki és utána alig bírtam elaludni. 
A második fordulóban sikerült három kategórián belül helyezést elérnem, valamelyikben kettőt is. Emellett négy fotómat is ezüst minősítéssel díjazták, ami már eleve nagy elismerés. Összesítettben a pontok szerint 9. helyen végeztem, ami VILÁGszinten nem olyan rossz. Inkább úgy mondom: elképesztően hiperszuper király és kifejezni sem tudom mennyire örülök!

1. helyezés – Storytelling with collages

2. helyezés – Fashion/Beauty

2. és 3. helyezés – Flowers

+ 4 Silver Award

Jöhet a harmadik, egyben utolsó forduló, drukkoljatok! 
 
Hatalmas gratuláció Niki! Csodás eredmény!