Hírek

Szilágyi Anna lett a legjobb fiatal magyar fotóriporter

A Nemzetközi Sportújságíró-szövetség (AIPS) hétfő este rendezett Sport Media Awards virtuális díjátadóján a 30 év alatti fotósok kategóriájában Szilágyi Anna Európa-bajnokok című fotója lett a legjobb, amivel honfitársunk, tanítványunk elnyerte az AIPS által felajánlott valamelyik világversenyen való részvételre jogosító ösztöndíjat.

A fiatal magyar fotóriporter, Szilágyi Anna a tavaly januári, budapesti vízilabda Európa-bajnokság döntője végén, a dudaszó pillanatában, a tornát megnyerő Märcz Tamás szövetségi kapitányt és ünneplő játékosait ábrázoló fotóval nevezett. A kategóriában Szilágyi Anna mellett egy kínai képügynökség fotósa, Csenpin Csong, valamint a brit Guardian munkatársa, a portugál Filipe Amorim került még a legjobb háromba.

Az iskola nevében szeretnénk mi is gratulálni a fantasztikus elismeréshez!

Tanítványunk győztes képe

 A Nemzeti Sport online felületén olvashatsz bővebben Anna sikeréről!