Hírek

Végzős tanítványaink fotókiállítása

A Fotó Art Fotósiskola végzős tanítványainak fotókiállítás megnyitója az Erzsébetligeti Színházban

Nagy örömmel szeretnénk megosztani veletek, hogy tegnap lezajlott fotósiskolánk hosszú ideje várt fotókiállításának hivatalos megnyitója! Ez az esemény nagy lépés volt minden résztvevő számára és az elkészült fotók egyszerűen lenyűgözőek voltak.

A kiállításon bemutatott képek széles spektrumot fedtek le, megörökítve az élet minden pillanatát: lenyűgöző tájakat, elbűvölő portrékat és kreatív absztrakt kompozíciókat. Minden egyes fotó a művészi kifejezés valamelyik formáját hordozza magában.

A kiállítás megnyitójának hangulata rendkívül ünnepélyes volt. Büszkék vagyunk minden diákra, aki elkötelezetten dolgozott az elmúlt időszakban, hogy megalkossa ezeket a műveket.

A Fotó Art Fotósiskola végzős tanítványainak fotókiállítás megnyitója az Erzsébetligeti Színházban
A Fotó Art Fotósiskola végzős tanítványainak fotókiállítás megnyitója az Erzsébetligeti Színházban

Szeretnénk megköszönni mindazoknak, akik részt vettek a kiállítás megnyitóján.

Ha nem tudtatok eljönni a megnyitóra, ne aggódjatok! A fotókiállítás továbbra is látogatható az Erzsébetligeti Színház Napfény galériájában július 7-ig. Mindenkit szeretettel várunk, hogy elmerülhessen a fotográfia világában és felfedezhesse hallgatóink elképesztő tehetségét.

Nagyon büszkék vagyunk fotósiskolánk diákjaira és ez a kiállítás remekül tükrözi az ő elhivatottságukat és tehetségüket. Köszönjük mindenkinek a támogatást aki hozzájárult a fotókiállítás megvalósulásához!

Link az eseményhez: http://kulturliget.hu/kiallitas/vegzosok—2023-nyar/2023-06-14

A Fotó Art Fotósiskola végzős tanítványainak fotókiállítás megnyitója az Erzsébetligeti Színházban
A Fotó Art Fotósiskola végzős tanítványainak fotókiállítás megnyitója az Erzsébetligeti Színházban
A Fotó Art Fotósiskola végzős tanítványainak fotókiállítás megnyitója az Erzsébetligeti Színházban
A Fotó Art Fotósiskola végzős tanítványainak fotókiállítás megnyitója az Erzsébetligeti Színházban